Четверг, Июнь 8, 2023
Главная > Другое > Кундаліні Йога – шлях від страху до кохання

Кундаліні Йога – шлях від страху до кохання

Кундаліні Йога – шлях від страху до кохання

Кожен з нас має здатність відчувати спокій, щастя та любов. Головна проблема людини – страх. Біль, страх – все це вдруковуються в нашу ауру і вібрації, які ми випромінюємо, перетворюючи нас на заручників матриці страху. Коли програма страху вдруковується в психіку, найменший подразник змушує нас відчувати ще більше болю та страху. 

Комори страху завжди повні, тому що наша внутрішня програма підживлюється матрицею страху в масовій свідомості. Страх, що наповнює енергетичне поле, стає причиною хвороб та конфліктів, відштовхує красу та спокій, відкидає турботу та любов. Запускається хибне коло, вихід з якого допомагає знайти Кундаліні Йога (Дніпро).

У ситуації війни у нашій країні страх – це цілком природне почуття, яке відчувають люди. Ми зараз говоримо не про наших Героїв на фронті, а про тих, хто переживає різною мірою жахи війни, у тому числі тих, хто вимушено покинув свій будинок.

Важливо переживати свій страх як захисний механізм, який дозволив у процесі тисячоліть вижити нашим предкам. Але не дати страху перетворитись на інструмент руйнування психіки, що в результаті руйнує наше життя, позбавивши нас почуття глибинного спокою, радості, кохання.

Існує три типи страху – ментальний, емоційний та страх взаємовідносин.

Ми відчуваємо ментальний страх – наш двоїстий розум відчуває страх як сум’яття, конфлікт, порожнечу, самотність. Часто цей страх спровокований навіть не реальними подіями, а інформацією з мас-медіа та соцмереж. Страх використовується як знаряддя боротьби, підриваючи нашу психологічну стійкість та віру у Перемогу.

Емоційний страх ми відчуваємо, коли відокремлені від функції відчування, і навіть коли в фізичного тіла встановлено чуттєві взаємини із силами природи. У фізичному та емоційному тілах ми відчуваємо страх як дискомфорт, хвилювання, стрес і біль.

Страх – це низькочастотні вібрації, які руйнують нашу внутрішню гармонію, ці вібрації ми транслюємо назовні, забруднюючи навколишній простір і негативно впливаючи на тих, хто поруч, а можливо, і на відстані. Це не ті вібрації, які нам потрібні для нашої Перемоги та для щасливого життя.

Один із універсальних та потужних інструментів для трансформації та підвищення своїх вібрацій до рівня Любові у всіх її аспектах – Кундаліні Йога. Це ми можемо з упевненістю стверджувати, виходячи з особистого досвіду наших тренерів, відкликання наших учнів. У нашому клубі ми повернулися до групових занять через місяць від початку війни, а суботні Садхани відновилися, як тільки комендантську годину встановили з 5 ранку, бо починаємо о 6:00.

Кундаліні Йога у Дніпрі

Практика Кундаліні у Дніпрі – інтегральна робота, що включає опрацювання фізичного, емоційного та ментального рівнів. Ми в процесі заняття відпускаємо всі види страху і піднімаємося над ними, звільняючи себе з матриці страху, підвищуючи свою частоту і усвідомленість і відкриваємося для співналаштування та злиття з вібрацією або полем Любові.

Звільняємося від страху в емоційному та фізичному тілах, коли відчуваємо, приймаємо та виявляємо любов. Ми розслабляємось і відпускаємо доти, доки не починаємо відчувати ритмічний потік вібрацій цієї динамічної, живої, завжди змінної сили. Страх також відступає, коли наше тіло синхронізується з енергіями природи, ми почуваємося в безпеці, коли нам комфортно у власному тілі і ми відчуваємо Землю своїм будинком. І якщо якісь зовнішні обставини вибивають нас зі стану комфорту та безпеки, то чергова практика Кундаліні знову дозволяє нам повернутися до своєї природи і нести це світло зовні.

Jaipur Wellspace – фітнес клуб у Дніпрі (центр, парк ім. Глоби), в якому проводяться заняття з йоги досвідченими тренерами. наші заняття дозволять Вам почуватися спокійніше та спокійніше. Чекаємо на Вас у нашому клубі.